Averatec

Averatec

Táto značka patrí spoločnosti Trigem a radí sa k najväčším výrobcomm notebookov v Kóreji. Je to najrýchlejšie vzrastajúci výrobca notebookov v USA. Na americký trh Averatec vstúpil v roku 2003. Hneď tiež začal fungovať i na európskom trhu, kde si zriadil európsku centrálu v Mníchove. V Anglicku vznikla pobočka na začiatku októbra 2004 a v januári 2005 vo Francúzsku. V súčasnej dobe sa chce Trigem zamerať na európský trh, ktorému ponúkne široké portfólio notebookov pre všetky druhy použitia.

viac

Sháníte tento nebo podobný model? DOPORUČUJEME:

Články o značce Averatec

Averatec 1000 – malý a ľahký

Averatec 1000 – malý a ľahký

24.10.2005 | V krátkosti sa pozrime na subnotebook od firmy Averatec. V sérii Averatec 1000 existujú dva modely AV 1050, na ktorý sa pozrieme zblízka a AV 1020. …

Ďalšie články

Katalóg Averatec

Srovnání s jinými notebooky

V katalógu 45 notebookov Averatec

1.
2.
3.

Chýba Vám tu konkrétny model?

Nenašli jste model, který jste hledali? Budeme rádi, když nás upozorníte, abychom mohli model doplnit. Zároveň budete zařazeni do jednoměsíčního slosování o věcné dárky. Děkujeme.

 

Chýba Vám tu konkrétny model?


Sháníte tento nebo podobný model? DOPORUČUJEME:

1 2 3  

Chýba Vám tu konkrétny model?

Napíšte recenziu

Tvořte s námi obsah tohoto webu a staňte se redaktorem! Zašlete nám Vámi napsanou recenzi/článek, který Vám po zkontrolování uveřejníme. Nejlepší přispěvatele zařadíme do ravidelného slosování o vstupenky do Aquapalace Praha!

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.